Doc.ua запис до лікаря

Закарпатці підтримали реформи Порошенка (ФОТО)

В неділю на площі Театральній в Ужгороді відбувся мітинг на підтримку реформ Президента України. 

На сцені площі Театральної, окрім кандидата в нардепи Роберта Горвата і народного депутата України Валерія Пацкана були відомі: Ірина Луценко, Павло Розенко, Юлій Мамчур. 

роберт

Розпочався мітинг з флешмобу, під час якого люди взяли хто жовту, а хто блакитну картку, і вишикувалися таким чином, щоб, піднявши руки вгору, утворити велетенський прапор України. Далі на сцену вийшов народний депутат України від партії «УДАР» Валерій Пацкан.  «Мені не соромно за свою діяльність у Верховній Раді, бо я чесно можу дивитися вам в очі. Наша партія першою у Верховній Раді порушила питання про особисте, а не стадне, голосування. Ми відстоювали позицію, що Україні потрібна євроінтеграція. Кому як не нам, закарпатцям, розуміти, як живуть наші сусіди за кордоном? Практично кожен з нас був у сусідніх державах, і ми бачимо, що ті країни, які у 1991 році відмовились від комуністичної ідеології, сказали «ні» режиму — живуть на порядок краще. У них не порушуються права людини, розвивається економіка», – розпочав свій виступ нардеп. Представляючи Роберта Горвата, він охарактеризував його наступним чином: «Я впевнений, що він не зрадить, не продасть, не дасть задню, не прогнеться під той чи інший клан».

Сам же Роберт Горват  (більше відомий у колі підприємців, адже є директором «Дастору») розповів присутнім про себе і зазначив, що йде у політику із командою однодумців. Також він висловив своє ставлення до подій, які відбуваються на сході нашої країни. «Кожен з нас переймався, коли почалися події на Майдані. Ми шукали відповіді на питання, чи зможемо перемогти клан, який хотів узурпувати владу і зробити нас васалами Росії. Ми це зробили, хоча і дорогою ціною. Тепер у нас народна війна, тобто війна з Росією. І я повністю підтримую Президента у тому, що він пішов на перемир’я. Таким чином ми зберігаємо сотні життів», – зазначив у своєму виступі Роберт Горват. Висловлюючи своє бачення нового парламенту, кандидат у депутати наголосив, що там повинна бути сформована пропрезидентська більшість із, як мінімум, 226 депутатів. Саме у такому разі, на думку кандидата, в країні буде прем’єр-господарник, і будуть можливі економічні реформи.

Денис Ман, голова молодіжного «крила» партії УДАР в Закарпатській області, наголосив, що прагне нової країни. «Я хочу, щоб моє дитя, яке скоро має з’явитися на світ, народилося у країні без війни», – зазначив він.

роберт2

Під час чергового флеш-мобу ужгородцям та гостям міста вдалося об’єднати Україну. Учасники взяли жовто-блакитну стрічку довжиною в 300 метрів і, передаючи з рук у руки, об’єднали нею усіх присутніх на площі. Кінці стрічки сшили жовто-блакитною ниткою. Допоки стрічка «ходила» по людях, Закарпатський народний хор виконував «Молитву за Україну». На завершення усі  гуртом заспівали гімн України.

 «Карпатський експрес»

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *