Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Закарпатці мають можливість поскаржитись на вимагання хабарів словацькими митниками

Закарпатці мають можливість поскаржитись на вимагання хабарів словацькими митниками

Фінансова адміністрація Словацької Республіки розповсюдила коментар щодо поширення у мережі Фейсбук відео з словацьким миником, що вимагав в громадянина України 20 євро:

Щодо відео, опублікованого українським журналістом зі словацько-українського кордону, ми маємо чітку думку: корупція неприпустима. Ми знаємо про опубліковане відео. Ми визначили працівника і вже проводимо перевірку. Виявлення корупції у власних рядах не є легким, необхідні прямі докази, а ефективне співробітництво між фінансовою адміністрацією та поліцією є дуже важливим. Тому ми просимо, якщо у вас є інформація про корупційну поведінку співробітників фінансової адміністрації, не соромтеся звертатися до нас. Крім того, на основі щонайменше базової інформації (наприклад, дати, місця розташування), ми можемо дослідити підозри і взяти на себе відповідальність.

Варто зазначити, що у коментарях до допису користувачі нагадали, що зйомки на режимному об’єкті, яким є ПП, заборонені, тому цей відеодоказ не може бути використаний у суді.

 

Щось замотався і зовсім забув вам розовісти. У неділю, я їхав на своєму авто із Словаччини в Україну для розмитнення. І яким же було моє здивування коли словацький митник почав вимагати у мене хабара. Ну, як хабара – "на кавічку". Я чув, що люди у черзі після яких, я стояв між собою говорили про те, що митнику виявилось мало 10 євро і він вимагав хоч 20. Тому я вирішив знімати момент коли він підійде до мене на телефон. Словацький митник був дуже здивований, що я не в курсі про цю "традицію". Після, того як він відкрив мій паспорт нас із ним склався приблизно такий діалог: – А то-то?- Що то-то?- Традиція!- Яка традиція?- Та на кофе, нє?- А, нє… На кофе нє..- Чого ні?- А чого так? Ніяке «на кофе»- Нічого?- Та усе в порядку…- Но, то зараз побачимо! Йди до поліцая…Після того, як він не отримав завітні 20 Євро, то відклав мої документи у сторону і почав оформлювати папери людей, які стояли за мною в черзі і виявились менш принциповими. На відео видно момент, коли митник спілкується зі мною і просить гроші (на жаль не дуже якісно. Я не хотів аби він побачив зйомку на телефон), Також видно, як він ігнорує наші документи і відмовляється оформлювати авто, а ще видно розповідь людей, що стоять у черзі після нас і розповідають про те, як давали хабаря митнику. Із етичних причин – обличчя усіх людей на відео крім митника-хабарника приховано. Насолоджуйтесь.Задля справедливості – на нашому боці кордону від українських митників жодних натяків на хабар не отримував

Опубликовано Виталием Глаголой Среда, 6 февраля 2019 г.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *