Закарпатці коментують наслідки буревію (відео)

Закарпатці коментують наслідки буревію (відео)

В ніч на 6 жовтня Хустський та Тячівський райони накрив потужний буревій.

В ДСНС Закарпаття розповідають, що сильний вітер повалив чимало дерев, деякі з них впали на припарковані автівки.

Також через шквальні пориви вітру було знеструмлено 15 населених пунктів повністю та 12 частково у Тячівському, Хустському та Виноградівському районах.

Тим часом очевидці в мережі опублікували кадри буревію та додають, що через сильну зливу було підтоплено деякі вулиці в Хусті.

Чималої шкоди негода завдала й жителям Тячівщини, зокрема села Руське Поле. Тут у кількох місцях були повалені дерева, які блокувало автомобільний рух, зламано електричну опору, обірвано телефонний кабель та пошкоджено електричну мережу. 3і слів місцевих мешканців, дроти в селі валялися повсюди. Хоч люди майже одразу взялися розблоковувати дорогу, та кілька сотень жителів населеного пункту майже добу сиділи без світла.

Водночас руськополівці обговорюють страшні наслідки негоди і в соцмережі ‘‘Фейсбук’’. Селни обурені, що старі дерева ніхто не обрізає, що в свою чергу в буревій завдає лиха:

‘‘Моя думка що старі дерева які мішають електричним проводам можна зрізати в себе в дворі, замість них посадити малі щоб росли бо в таку погоду много лиха від них!!!!’’ – написала Inna Sirotenko.

‘‘Про наслідки треба думати не під час стихії, а на багато раніше!’’ – додає Анна Рак.

Також Михайло Попович пропонує варіант вирішення ситуації:

‘‘Можна звернутись до вуличного депутата, він в свою чергу має звернутись до них і сказати, що це небезпечно. Думаю це не складно. Якщо культурно роз‘яснити, які можуть бути наслідки’’.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *