Закарпатці, будьте обережні – аферисти виманюють дані про банківські картки

Закарпатці, будьте обережні – аферисти виманюють дані про банківські картки

У Національному банку України попередили громадян про шахраїв, які активізувалися під час карантину, повідомляє прес-центр регулятора.

Зазначається, що зловмисники масово розсилають СМС-повідомлення від імені банків з пропозицією отримати нібито «державну допомогу». Вони вимагають повідомити номер платіжної картки, термін її дії та іншу інформацію. «Зміст таких повідомлень може дещо відрізнятися, однак їхня мета одна — отримання персональних відомостей про громадян і їхні платіжні карти», — зазначили в НБУ.

У НБУ закликали не відповідати на такі повідомлення, не дзвонити за вказаними номерами; не переходити за посиланнями, які містяться в таких повідомленнях; не повідомляти і не пересилати нікому в жодному разі свої персональні дані, термін дії платіжної картки і код безпеки CVC (три цифри на звороті картки). Зазначається, що працівники банків не мають права і повноважень запитувати персональні дані, ПІН-коди до платіжних карт, динамічні коди підтверджень платежів і будь-яку іншу інформацію щодо ваших рахунків.

У разі нарахування будь-яких пенсійних, соціальних або інших державних виплат (зокрема одноразової допомоги в розмірі 1000 грн) банки не дзвонять клієнтам, не пишуть СМС-повідомлень, не питають номер платіжної картки, термін її дії та інші персональні дані.

ua.korzonews.info

Підписуйтеся  на канал “Трибуни” в Telegram –  https://t.me/trybuna

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *