Громадянська позиція - Закарпатська область

Закарпатським СБУшникам побажали наснаги

сбуСьогодні в Україні відзначають День Служби безпеки України. Структури, яка безпосередньо стоїть на сторожі держави,  її територіальної цілісності та є гарантом безпеки для її громадян.

В сучасних умовах українці по-різному відносяться до цієї силової структури, є симпатики, але є й люди з протилежною точкою зору  – втрата Криму, гібридна війна на Донбасі, контрабандні оборудки сіють різні думки та судження.  Хтось виступає з різкою критикою дій  есбеушників, хтось розуміє складність виконання покладених перед ними завдань, хтось захоплюється героїзмом офіцерів, які виступили на захист Батьківщини та першими загинули у бою з диверсантами Гіркіна, окремі вбачають  в  співробітниках служби поплічників та організаторів контрабанди та  злочиних оборудок.

Однак, якби там не було, більшість офіцерів та військовослужбовців є патріотами країни, чесно і гідно несуть службу, багато  з них пройшло та наданий час служать в зоні АТО.

Хочеться побажати їм міцного здоровя, щастя, сили духу, незламного  патріотизму, гідних розумних командирів,  необхідного для виконання завдань фінансового забезпечення, оперативної удачі під час виявлення та знешкодження справжніх ворогів України. Нашим Закарпатським СБУшникам на чолі з полковником Воєводіним  О.В.  бажаємо наснаги в боротьбі із сепаратизмом та контрабандою.

Ветерани спецслужб.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *