Закарпатським “ігровикам” світить тюремний строк

Закарпатським “ігровикам” світить тюремний строк
ігровіТорік було розпочато кримінальне провадження за фактом зайняття гральним бізнесом (ч.1 ст. 203-2 КК України) і в його рамках правоохоронцями, за належного процесуального керівництва прокуратури області, було проведено ряд оперативно-розшукових заходів та негласних слідчих дій задля встановлення осіб, причетних до організації букмейкерських контор в м.Мукачево.

 

У результаті викрито незаконну діяльність ряду букмекерських контор, де приймалися ставки на проведення різноманітних матчів, окрім цього там же відвідувачі грали в азартні ігри.

 

 

Із приміщень цих гральних закладів, подекуди замаскованих під спорт бари, правоохоронцями, за рішеннями суду, проведено обшуки та вилучено близько сотні комп`ютерних системних блоків,  півсотні моніторів до комп`ютерів і майже стільки ж плазмових телевізорів, а також уся документація.

 

 

На даний час вирішується питання щодо судової експертизи комп`ютерної техніки та накладання арешту на вилучені об`єкти. Досудове розслідування у даній справі триває і буде встановлено коло усіх осіб причетних до цієї незаконної діяльності.

 

         За вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу   від   десяти   тисяч  до  п’ятдесяти  тисяч неоподатковуваних   мінімумів   доходів  громадян  з  конфіскацією  грального обладнання.

 

 Прес-служба прокуратури Закарпатської області
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *