Закарпатський військком Журавльов готується стати генералом

Закарпатський військком Журавльов готується стати генералом
Перший заступник військового комісара Закарпатської області, підполковник Микола Журавльов відбув на дворічне навчання до Національного університету оборони, де поступив в Інститут державного військового управління (“генеральський факультет”), військовослужбовець  здобуватиме кваліфікацію офіцера військового управління оперативно-стратегічного рівня. Журавльов є єдиним закарпатцем, який на даний момент навчається у цьому престижному інституті.
За два з половиною останні роки Микола Журавльов провів титанічну роботу на посадах військового комісара Ужгородського ОМВК та заступника облвійськкома. Не всім подобався його прямолінійний характер загартований участю в АТО, але вагомі здобутки у роботі, соціальному захисті родин військовослужбовців та військово-патріотичному вихованню молоді були на дуже високому рівні.
Військовий комісар Закарпатської області Богдан Череміський вручив підполковнику Журавльову подяку від імені колективу.
За поданням голови Закарпатського крайовоого товариства “Просвіта” Павла Федаки, Миколі Журавльову було присвоєно вищу нагороду – Орден “ЗА ВІРНІСТЬ ПРИСЯЗІ”. В Народному Домі “Просвіти” і відбулася церемонія проводів військкома. “За весь час, що ніс службу в Збройних Силах України, був вірний присязі. Обіцяю і надалі, відстоювати кожного з вас”, – прокоментував отриману нагороду Микола Журавльов.
Про цілеспрямованість воїна говорять кадри дворічної давності, які зафіксували журналісти телекналу “Тиса 1”.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *