Закарпатський УБОЗ затримав чергового хабарника

хабарДержавний чиновник зажадав 5000 доларів за сприяння ужгородському підприємцю в отриманні ліцензії на право торгівлі.

 Працівники Закарпатського Управління по боротьбі з організованою злочинністю одержали оперативну інформацію про те, що заступникначальника одного з управлінь Головного управління Міністерства доходів і зборів у Закарпатській областівимагаєвід ужгородського приватного підприємця неправомірну вигоду за позитивне вирішення питання, що входить в його функціональні обовязки.

 Зокрема, підприємцеві була потрібна ліцензія на роздрібну торгівлю підакцизними товарами. «Податковий» чиновник погодився посприяти у вирішенні цього питання, назвавши суму в п′ять тисяч доларів…

 Першу частину обумовленого хабара в розмірі 1000 доларів грошолюбивий дерслужбовець одержав без проблем, решту мав одержати під час зустрічі з «клієнтом». Однак у справу втрутилися оперативники закарпатського УБОЗу

 Вечірньої пори в ході реалізації оперативної інформації біляодного з кафе Ужгорода «убозівці» затримали згаданого чиновника під час отримання ним другоїчастинихабара в розмірі 4000 доларів США. Речовий доказгроші міліціонери знайшли на задньому сидінні іномарки фігуранта справи.

 Підозрюваний в одержанні неправомірної вигоди (хабара) держслужбовець затриманий в порядку ст.208 Кримінально-процесуальногоКодексу України та поміщений в ізолятор тимчасового тримання. Дана подія внесена в Єдиний реєстр досудових розслідувань. Всі обставини цієї резонансної справи повинно з′ясувати слідство, а остаточну крапку поставить суд.

 

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *