Закарпатський промах Петра Порошенка

Ôîòî Áîðèñà Êîðïóñåíêî 31.10.07Áàëîãà ÂèêòîðЗі стартом президентських перегонів ЗМІ та громадськість жваво обговорюють про майже 100 відсоткову вірогідність очолення виборчого штабу Петра Порошенка на Закарпатті одним з представників родини  Балог. Ця інформація стала предметом для обговорення не тільки політичної еліти краю але й у найвіддаленіших куточках Закарпаття. Бо люди не розуміють, що такий одіозний політик як Віктор Балога може очолити кампанію найрейтинговішого кандидата у Президенти. Ще тиждень тому стартові умови для Петра Олексійовича на Закарпатті були надзвичайно сприятливими, а об’єднання з Віталієм Кличком мало значно підняти авторитет Порошенка серед мешканців області. Але інформація про об’єднання з Балогою була шоком для краян і зараз вони не впевнені за кого голосувати. Натомість Юлія Тимошенко, яка мала відносно невисокий рейтинг і могла розраховувати на посередній результат, останніми днями почала значно нарощувати свій потенціал за рахунок антипатій закарпатців до Віктора Балоги. Складається враження, якби Петро Порошенко доручив керувати виборчим штабом будь якій нейтральній, незаплямованій політичною корупцією людині то він досяг би набагато більш позитивного результату. Закарпатці знають, що Віктор Балога може дати результат лише шляхом тотального підкупу виборця, що неодноразово робив у області зі згоди колишніх  президентів Кучми, Ющенка та  Януковича. Раніше в цьому йому неодноразово сприяли корумповані правоохоронні органи, але чи захочуть вони далі ганьбити свій і так надзвичайно низький імідж? Прості люди кажуть, що їм уже замало буде стандартних 200-гривневих купюр від Віктора Івановича, життя дорожчає, то хай розкошелюється на 500-ки. Але не факт, що навіть узявши гроші голосуватимуть за кандидата якого пропонує Балога. Інші ж принципово проголосують за будь кого іншого тільки би проти Балоги. Бо цей політик за 20 років керування Закарпаттям уже сидить усім у печінках і відштовхує від себе фарисейством та політичним пристосуванством. Олег Сірко

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

6 відповідей до “Закарпатський промах Петра Порошенка”

  1. Ежели это так, то в западной украине шоколадное начало закончится воровским газовым пшиком и началом конца для украины в целом!

  2. В точку! Всім набрид цей хитрозмазаний напіграмотний закарпатський барончик Вітько Балога. Він думає, що всіх знає і всіх тут купив або контролює! В чому і переконує Порошенка. І той йому вірить! Тому, що схема мислення олігархів однакова.

  3. З 2002 року якби мені хтось сказав що я навіть допущу думку що голосуватиму за Юльку я б вважав що це фантастика, а тепер бачу що так і буде, я в шоці

  4. Однозначно за Юлю голосуватиму.Порошенко дуже підірве свій авторитет із-за Балог, без сумніву. Балоги спровокували негативні події і в Мукачівському університеті, змінивши до виборів одного в.о. ректора на іншого в.о., чим брутально підставили міністра освіти Квіта С..Скрізь лізуть , мають свій інтерес і в решті негативні явища.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *