Закарпатський прокурор Кайло став “рідкісним оленем” (ФОТО)

Сумновідомий покурор Іван  Кайло, котрого нещодавно люстрували небайдужі закарпатці і якого з незрозумілих причин “пригріло” керівництво ГПУ знову відзначився.

-20 квітня 2014 року скандальний прокурор Кайло припаркував свій автомобіль прямо на пішохідному переході. Для пана Кайла правила дорожнього руху, напевно не мають значення!!! Машина простояла на пішохідному переході близько трьох годин. Де наше Виноградівське ДАІ??? – інформує небайдужий мешканець Виноградова.

КайлоСевлюш Інфо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

7 відповідей до “Закарпатський прокурор Кайло став “рідкісним оленем” (ФОТО)”

  1. Кайло завжди залишався безнаказаним і вимоги законів України особисто для нього ніякої сили не мають,тому ця гидота й надалі продовжує допускати різного роду правопорушення. Звичайно,якщо б на його місці опинився хтось із рядових українців,уже б давно був покараний,а відносно нього хто ж із працівників міліції наважиться скласти адмінпротокол. Кайло ж -“наш царь батюшка”,а царям та королям зелена дорога до беззаконня.

  2. вкажіть вулицю ,час і хто був за кермом,щоб направити заяву до ДАІ для складання протоколу

  3. вкажіть вулицю ,час і хто був за рулем,а все решта справа часу і нашої активності…

    • Закермом був сам пан Кайло, приїхав 20 квітня 2014 року близько 8:30 к.ч. та забрав машину близько 11:10 к.ч. Назву вулиці не знаю. На даній вулиці знаходиться греко-католицький храм (на маскальських кертах).

  4. заява направлена до внурішньої безпеки Генеральної прокуратури України та до Департаменту ДАІ МВС України

  5. У негідника ще й держномери на автівці не такі,як в інших співвітчизників. Мразь та падла завжди так ними і залишаться. Совісті в блюстителя порядку ніякої. Кайло показує всім “приклад” ,який він “герой” і нічого та нікого не боїться. Його треба гнати з органів прокуратури,щоб своєю негідною поведінкою і надалі не продовжував заплямовувати високоповажне відомство,яке повинно здійснювати нагляд за правильним застосуванням законів. Із такими працівниками,як цей мерзотник,виходить зовсім навпаки і невідомо до яких пір таке беззаконня буде творитися в державі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *