Закарпатський нардеп проти голосування за бюджет, який ніхто не бачив

 Про це народний депутат від УДАРу Валерій Пацкан заявив 19 грудня в ефірі “Еспресо ТВ”, темою якого став проект держбюджету 2014 року.

 Звісно, ми виступаємо за те, аби у держави був бюджет, проект якого уряд мав подати у Раду ще у вересні! Але, при цьому ми категорично проти голосування за бюджет, який ніхто не бачив. У нас є всі підстави вважати, що уряд свідомо всіма засобами затягував бюджетний процес, ігноруючи норми бюджетного законодавства щоб по скороченій процедурі вкотре протягти бюджет соціальної несправедливості, без детального опрацювання документу народними депутатами та комітетами”, – заявив Пацкан.

 

Політик наголосив, що фракція УДАРу вимагає виключити з бюджету на 2014 рік всі пільги для державних чиновників і найвищих посадовців, у тому числі, і для народних депутатів.

 

 

Також, ми проти всіх капітальних ремонтів і закупівель адміністрацією Президента, Прокуратурою, МВС, судами у цьому бюджеті, поки у країні є заборгованість по заробітним платам. Ми категорично проти тіньових схем, коли мільярди бюджетних ресурсів розподіляються між купкою олігархів, що паразитують на бюджетні, в той час як соціально-важливі проекти не фінансуються, а найменш захищені категорії громадян змушені виживати на мізерні соціальні виплати”, – додав Пацкан.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *