Закарпатський нардеп не визнає кнопкодавства

Закарпатський нардеп не визнає кнопкодавства

горватНародний депутат України, член фракції «Блок Петра Порошенка» позитивно оцінює прийнятий в першому читанні законопроект №1895. За його словами, це дійсно може зменшити кількість випадків кнопкодавства серед його колег у Верховній Раді. «Голосування «за себе й за сусіда» – звичне явище у нашому парламенті. На жаль. Адже нерідко це призводить до небажаних для суспільства результатів. Те, що нам вдалося прийняти за основу законопроект, який передбачає стягнення з нардепів за порушення вимог щодо особистого голосування, – важливий крок вперед», – зазначив Роберт Горват.

Народний депутат прокоментував, що, на його думку, над законопроектом потрібно ще попрацювати, оскільки є ряд нечітко прописаних моментів. Зокрема, нардеп переконаний, що наділення головуючого на пленарному засіданні правом одноособового прийняття рішення щодо депутата-порушника (без можливості оскаржити відповідне рішення) створює опосередковані передумови для суб’єктивного застосування цього права і навіть зловживань.

Роберт Горват додав, що позитивно ставиться до такого роду ініціатив, адже сам завжди голосує особисто, кнопкодавство не визнає, а тому санкцій на свою адресу не боїться.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *