Закарпатський нардеп каже, що перевибори мають пройти за чіткими правилами

пацканВерховна Рада України на вимогу суспільства повинна ухвалити політико-правове рішення щодо необхідності проведення позачергових парламентських виборів. Про це заявив народний депутат фракції “УДАР” Валерій Пацкан у ефірі телеканалу ТВі.

“Необхідні перевибори, але перевибори потрібні за чіткими правилами гри. Лише тоді почнеться відродження України, коли відбудеться перезавантаження всіх гілок влади – законодавчої, виконавчої, судової та місцевої”, – сказав Пацкан. За його словами, таке рішення має бути ухвалено найближчим часом. “Президент на цьому тижні має виступити з промовою в парламенті, і цього тижня треба ухвалити постанову щодо перевиборів”, – переконаний депутат. Пацкан вважає, що новий депутатський корпус також повинен запропонувати та затвердити чіткі виборчі правила.

“Треба один раз і назавжди ухвалити Виборчий кодекс і не маніпулювати правилами від виборів до виборів”, – наголосив він.

Депутат нагадав, що сьогодні фракція “УДАР” передала на погодження колегам по коаліції – фракціям “Свобода” та “Батьківщина” – проект постанови про дострокові парламентські вибори. “Ми запропонували проект постанови. Фракція “Свобода” начебто погоджується, а фракція “Батьківщина” пообіцяла визначитися до завтрашнього ранку. Йдеться про політико-правове рішення. Ми також пропонуємо президентові ухвалити рішення щодо розпуску парламенту”, – уточнив Валерій Пацкан.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *