Закарпатський “губернатор” є земельним дилетантом – Антал

Пгубальро це в мережі Фейсбук повідомив депутат Закарпатської облради Олександр Антал, який догий час очолював управління Держземагенства в Закарпатській області.

На зустрічі з керівниками терзем підрозділів Закарпаття Голова ОДА виглядав не лише м’яко кажучи не компетентним, але як і вищий посадовець обласного рівня виявився повним невігласом у земельних питаннях.
Перш ніж піаритися на проблематиці у галузі земельних відносин, а також у питаннях надання земельних ділянок учасникам АТО у місті Ужгород, потрібно було б вивчити досконало дане питання, або ж проконсультуватися у фахових помічників.
Тож, хочеться пана губернатора поінформувати, – що вільної землі у м. Ужгороді немає, а для того щоб вона була у місті, потрібно було б вирішити у встановлений законодавством спосіб питання розширення меж території міста Ужгород на 500 га за рахунок земель Державної власності Ужгородського району…
Для цього потрібно було б створити комісію при ОДА з залученням голови м Ужгорода, голів Холмковської, Коритнянської, в. Лазівської та Оноківської сільських рад для вирішення даного, дуже важливого та складного питання. Вони в свою чергу через сесії місцевих рад на містах через різного роду пропозицій з’ясували варіанти вирішення питання розширення меж міста Ужгород, адже вони повинні піти на те щоб втратити свою землю на користь міста…, а не пропонувати АТОшникам окупувати Ужгородську міську раду . Ми і нам подібні уже сьогодні перевершили себе з пропозиціями кому, що, і як робити, а результат так би мовити маємо… Ось, це перше питання.
Друге прозвучало із вуст губернатора, хто і скільки з районів і міст Закарпаття продав землі на аукціоні, і яка сума грошей надійшла в місцеві бюджети ?
З’ясувалось, що жоден район нічого не підготував і не продав , а от тільки Хустський р н на 10 000 000 млн. грн. це зробив зауважив п. Губаль, та хвалив П. Лепея керівника земельного відділу Хустського району.. Отож, учіться інші як потрібно працювати, ( хоча жодних продаж та надходжень 10 000 000 млн. грн в Хусті та Хустському районі не має і не було ), а п. Лепей змовчав і навіть не червонів… Ганьба! Перед колегами !!
Такі робочі наради п. Губалю В. І треба, навіть потрібно проводити, але не для бездарного медійного піару тоді і Ви чогось та навчитесь..

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *