Закарпатський облмуздрамтеатр запрошує на прем’єру вистави “П’єса для метеликів з оркестром”

Закарпатський облмуздрамтеатр запрошує на прем’єру вистави “П’єса для метеликів з оркестром”

28 жовтня Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв розпочав 73 театральний сезон. А вже у неділю, 4 листопада, відбудеться перша прем’єра у новому сезоні.

О 18.30 на глядачів чекає музична вистава «П’єса для метеликів з оркестром» у постановці Михайла Мільмейстера. Ідея спектаклю належить театральному концертмейстеру Тетяні Булановій, яка запропонувала створити виставу для дітей про музику. Адже багато з дітлахів не розуміє її і не хоче вчитися у музичній школі. П’єсу про подорож у чарівне королівство музики написала Хава Ейзель-Валаамова, яка вже має досвід співпраці з Михайлом Мільмейстром. (Удвох вони створили музично-історичну феєрію «Моя чарівна Естер», що йде на сцені муздрамтеатру).

«П’єса для метеликів з оркестром» стане незвичною для ужгородців. Адже музиканти театрального оркестру виступатимуть у ролі акторів і зображатимуть на сцені свої інструменти. Вистава вийшла за межі суто дитячої і є цікавою та пізнавальною навіть для дорослого глядача. Тому режисер Михайло Мільмейстер означив нову постановку як виставу для родинного перегляду. У ній звучить чимало музики відомих композиторів – від класики до наших сучасників.

У неділю, 4 листопада, о 17.30 відбудеться прес-конференція керівництва театру та режисера Михайло Мільмейстера, який попри те, що живе і працює в Німеччині, підтримує творчі стосунки із Закарпатським муздрамтеатром, де за останні роки поставлено вже три його роботи. «Шерегіївці» розкажуть також про «родзинки» нового театрального сезону.

Олександр Гаврош,
завідувач Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *