Громадянська позиція - Закарпатська область

Закарпатський обласний театр драми та комедії у Хусті запрошує на прем’єрну виставу

Закарпатський обласний театр драми та комедії у Хусті запрошує на прем’єрну виставу

17 лютого Закарпатський обласний театр драми та комедії вперше заявить на право існування у столиці Карпатської України – місті Хуст – прем’єрною виставою “Наталка Полтавка”. П’єса, хоч і написана 200 років тому, проте весь цей період не сходить зі сцен як народних аматорських колективів, так і професійних академічних театрів.

Сценографія художника Ігоря Білецького – не мальовано-пейзажна, ілюстративна, а дієва – ближча до технології кліпу.

Костюми Лариси Гончарової об’єднують минуле і сучасне, граючи на стереотипах моди, апелюючи до естетики поетично-метафоричного театру.

Не меншого шарму виставі додає музичний компонент у супроводі оркестру (керівник – Олександр Локотош), на канві якого побудована вистава, що цілком пояснює зазначений жанр – “музичне дійство”. А завдяки аранжуванню відомого у краї композитора Віктора Чаусова звучання деяких музичних творів набуло місцевого колориту.

Тож, продовжуючи традицію театральних корифеїв української сцени, новостворена трупа Закарпатського обласного театру драми та комедії символічно розпочинає нову сторінку театральної діяльності в історичній столиці Карпатської України, яка, віримо, стане поштовхом для створення нових, не менш цікавих сценічних втілень.

Олеся Чепелюк, керівник літературно-драматичної частини Закарпатського обласного театру драми та комедії

 

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *