Закарпатський нардеп Лунченко прокоментував “переворот” в Групі ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Угорщиною

Закарпатський нардеп Лунченко прокоментував “переворот” в Групі ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Угорщиною
Нардеп Валерій Лунченко прокоментував зміни в керівництві Групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Угорщиною.
1 червня, відбулася безпрецедентна подія: вперше в стінах парламенту відбулась узурпація посади голови Групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Угорщиною.
А саме, без письмового та, навіть, усного повідомлення усіх членів вищезазначеної групи було скликано засідання , на якому з 63 членів, були присутні 34 – всі представники фракції «Слуги народу».
На засіданні було прийнято рішення усунути з посади співголів групи (до речі, єдиних депутатів, які мають угорське коріння) – Нестора Шуфрича та мене. І призначити на посаду – ні кого іншого, а Миколу Тищенка!
Такі дії є неприпустимими, які порушують норми Положень ВРУ, та просто норми людського виховання,честі та гідності.
Я направив офіційного листа до Голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександру Мережку та голові підкомітету з питань міжпарламентського співробітництва Єлизаветі Ясько з проханням надання офіційних роз’яснень щодо законності проведення даних засідань.
А також тут ,публічно, прошу Вас, Олександр Мережко та Єлизавето Олексіївно Ліза Ясько , не піддаватись на провокації. Як молоді політики, Ви маєте зберегти свою честь, гідність та повагу своїх виборців, адже тепер рішення за Вами!

/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *