Закарпатський адмінсуд визнав незаконним призначення директора Карпатського біосферного заповідника (документ)

Закарпатський адмінсуд визнав незаконним призначення директора Карпатського біосферного заповідника (документ)
Про це пише на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук Lesya Magura
Всі думали, що Nikolay Tarasiuk новий директор Карпатський біосферний заповідник // Carpathian Biosphere Reserve – це вундеркінд, який у відносно юному віці здобув 5 років керівного стажу. Насправді ж це фальсифікація – стаж йому домалювала одна з ГО і це підтверджує рішення суду, скан якого додаю (суть афери на ст. 8 обведене червоною рамкою). Таким шахрайством були порушені права інших учасників конкурсу, один з яких, колишній директор заповідника Микола Рибак і звернувся до суду.
Питання, яким чином конкурсна комісія Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України перевіряла документи учасників залишається риторичним. По суті, це був не конкурс, а рейдерське захоплення державної установи.
Відкритим є питання, на яких умовах така авторитетна організація, як Туристичне товариство «Карпатські стежки» вхляпалась в неприховану аферу і зіпсувала собі репутацію, а її керівники ризикують нести відповідальність за фальсифікацію документів?
Ще одне логічне (і основне) питання – навіщо це було? Очевидно, відповідь криється у золоті. Вірніше в проектованому золоторуднику на межі з КБЗ, на повторну процедуру ОВД якого подали на початку грудня. Можливо, завдання нової адміністрації зламати науковців заповідника і змусити їх писати обгрунтування як позитивно вплине гірничодобувна промисловість на здоров’я людей і природну спадщину ЮНЕСКО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.