Закарпатських військових забезпечують сучасним американським спецобладнанням (ФОТО)

Прилад нічного бачення, монокуляр, більше двох десятків комплектів термобілизни, а також рюкзаки для води (т.зв. камельбеки) та «розгрузки» отримають на днях закарпатські військові на передовій.
Вкрай необхідні речі для військових заступник голови ОДА Михайло Рівіс передав командиру гірсько-піхотного батальйону 128-ї бригади Андрію Джусу.
рівіс Спецзасоби закарпатським захисникам вкотре надіслав уродженець Виноградова, підприємець, який нині мешкає у Сполучених Штатах,  Анатолій Чизмар.
– Наш землякактивно допомагає зі спорядженням бійцям у зоні АТО, – зазначив Михайло Рівіс. – Хотілося би побажати, аби нашому патріоту вже не доводилося перейматися такими речами, щоби це обладнання вже не знадобилося, в країні нарешті настав мир та наші хлопці повернулися додому живими і здоровими.
Військові гірсько-піхотного батальйону зараз несуть службу на передовій, неподалік міста Щастя. За словами командира, ці подарунки наразі вкрай необхідні: «Ми не можемо скаржитися на харчування – маємо все необхідне. А ось спецтехніки бракує, особливо оптики, зокрема нічної. А термобілизна як ніколи станеться в нагоді, адже на сході вже панують морози, вночі доходить і до мінус восьми».
Полковник висловив вдячність благодійнику за підтримку і запевнив, доставить обладнання військовим особисто, адже вже вирушає на схід до свого батальйону.
Прес-служба Закарпатської ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *