Закарпатських ветеранів міліції зібрали в Мукачеві

В Мукачівському міськвідділі міліції відбулось чергове виїзне засідання Ради обласної організації Асоціації ветеранів МВС. На зустріч прибули представники всіх первинних організацій регіону. На зібранні також були присутні діючі правоохоронці.

 

 

Голова обласної ветеранської організації міліції Віктор Отовчиць доповів про роботу за минулий рік, підсумував її результати й окреслив перспективу і напрямки  діяльності на наступний рік. Віктор Мар`янович ознайомив колег із планом заходів з нагоди Дня учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

 

 

З доповіддю про діяльність первинної організації Мукачівського міськвідділу міліції та передовим практичним досвідом ділився голова Ради ветеранів Мукачівського МВ  УМВС Іван Русин.

 

 

Актуальним питанням серед представників ветеранської організації стало виховання нового покоління правоохоронців. Бути наставниками молодих міліціонерів, передавати свій досвід – такі завдання окреслили для себе ветерани. Окрім допомоги діючим правоохоронцям, було прийнято рішення опікуватися тими, хто звільнився з органів внутрішніх справ.

 

 

На зустрічі ветеранів мова йшла і про соціальний захист пенсіонерів, їх пенсійне,  медичне забезпечення.

 

На завершення засідання кращим із кращих вручили нагороди Асоціації ветеранів МВС та УМВС області.

 

 

Підсумовуючи виїзне засідання, голова Ради Закарпатської обласної ветеранської організації Віктор Отовчиць зауважив, що Закарпатська організація ветеранів МВС – це згуртований колектив колишніх правоохоронців. Кожен район та місто мають свої осередки, до яких входять майже 3,5 тисячі пенсіонерів та ветеранів ОВС.  Із щирими побажаннями здоров’я і сподіванням на плідну співпрацю Віктор Мар`янович кожному учаснику засідання вручив календарі із фотографіями ветеранів та символікою УМВС України в Закарпатській області.

 

Наталія Машіко

Мукачівський МВ УМВС


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.