Закарпатську поліцію очолив підполковник Роман Стефанишин (ФОТО)

Сьогодні в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області заступник Голови Національної поліції України генерал-майор поліції Олексій Руденко представив особовому складу нового керівника. Відтепер закарпатську поліцію очолюватиме колишній начальник Ужгородського відділу поліції підполковник Роман Стефанишин.

Роман Ігорович Стефанишин народився 29 листопада 1979 року в м.Хуст Закарпатcької області. Роботу в правоохоронних органах розпочав в Управлінні по боротьбі з організованою злочинністю Закарпаття, де працював на різних оперативних посадах.

У 2004 р. працював у м.Києві в структурі ГУБОЗ МВС України. Займався розкриттям особливо важких злочинів, зокрема, пов’язаних із викраденням людей. У 2007 р. був призначений на посаду начальника відділу боротьби з організованими групами, злочинними організаціями та міжнародною злочинністю УБОЗ УМВС України в Закарпатській області. З липня 2012 р. очолював Ужгородський райвідділ міліції.

У 2015 році очолив Ужгородський міський відділ міліції, де й працював до свого нинішнього призначення.

Представляючи нового керівника, заступник міністра внутрішніх справ України Олексій Руденко побажав підполковнику Стефанишину успіхів на новій посаді й застеріг його від поспішних кадрових рішень. «Бо нині кожен «опер» розшуку, кожен слідчий – на вагу золота», – додав генерал Руденко.

У свою чергу голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль окреслив перед новим керівником поліції 4 пріоритети в роботі. Це припинення підпалів машин, виявлення тих, хто здійснює незаконні врізки в нафтопроводи, протидія незаконним перекриттям кордонів, а також виявлення лісогубів. Водночас очільник області наголосив, що загалом криміногенна ситуація в краї одна з кращих в Україні.

Голова Закарпатської обласної Ради Михайло Рівіс охарактеризував підполковника Стефанишина як порядну людину з дуже порядної родини, побажавши йому внести новий струмінь в роботу закарпатської поліції. А депутатський корпус буде всіляко підтримувати поліцію, запевнив очільник облради.

Роман Стефанишин подякував керівництву міністерства за висловлену йому довіру й запевнив, що закарпатська поліція виконає покладені на неї завдання.

stefanyshyn

 

 

 

 

Відділ комунікації

поліції Закарпатської області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *