Doc.ua запис до лікаря

Закарпатську ОДА очолить людина нардепа Пацкана

пацканПротягом останніх днів політичний простір Закарпаття сколихнула інформація про відмову «Блоку Петра Порошенка» від підтримки на парламентських виборах 26 жовтня чотирьох братів-кандидатів від родини Балог. У зв’язку з цим у краї чимало виборців видихнули із полегшенням і почали сприймати згаданий блок з чистого листа, а не як політичний «дах» сумнозвісної родини, котра роками намагається встановити абсолютний контроль над Закарпаттям.

Натомість «Блок Порошенка» на Закарпатті починає асоціюватися, як і по всій Україні, у ому числі і з партією УДАР та її місцевим лідером Валерієм Пацканом. До слова, ще на весняних виборах Президента України Пацкан, не бажаючи на батьківщині співпрацювати з політичним конгломератом Балог, поїхав на Миколаївщину, де очолив обласний штаб Порошенка. Тоді закарпатець показав непоганий результат, після якого навіть ходили чутки про призначення його губернатором Миколаївщини…

Після виборів Президента ситуація на Закарпатті не змінилася, навпаки, Балога, козиряючи не найкращим результатом за Порошенка на Закарпатті почав вимагати від новообраного Президента високі дивіденди. В результаті мукачівська сім’я отримала свого Міністра оборони (сват Балоги Валерій Гелетей), свого в. о. керівника СБУ на Закарпатті (кум Балоги Володимир Гелетей) та свого голову обласної держадміністрації (протеже Балоги Василь Губаль, який став головою Хустської райради завдяки домовленостям Віктора Балоги з місцевими «регіоналами»).

При такому «спорядженні» Балоги підійшли до виборів у парламент. Однак, коли під час представлення в Ужгороді кандидата від Балог як голову Закарпатської ОДА, представник Президента Ігор Гринів почув від середнього Івана Балоги фразу : «Нам тут потрібен наш закарпатський прокурор», наверху стало зрозуміло, що собою представляє ця закарпатська родина. У Адміністрації Президента збагнули, що мова йде про бажання абсолютної влади на Закарпатті, навіть не гребуючи сепаратизмом.

Ще за місяць до того у крайовій пресі неодноразово звучали заяви про те, що закарпатський УДАР не співпрацюватиме з Балогами. Відтак про це офіційно повідомив на прес-конференції в Ужгороді народний депутат Валерій Пацкан. “Для нас є неприйнятним об’єднання з мукачівським кланом”, – заявив нардеп.   Тим не менше, як відомо, і партія УДАР і родина Балог, йдуть на вибори у складі Блоку Петра Порошенка.
“Всі наші люди будуть працювати у Блоці Петра Порошенка. Будуть люди у комісіях. Зокрема, ми беремо відповідальність за округ №68. Але у тих округах, де йдуть Балоги, наші люди не будуть”, – наголосив Валерій Пацкан. Як згодо виявилося, Валерій пацкан про приєднання родини Балог до блоку дізнався за 2 дні до з’їзду, на якому всі присутні висміяли список із чотирьох братів Балог, який зачитував Юрій Луценко.

Після цього Пацкан у інтерв’ю журналістам закарпатського Інтерент-видання «Заголовок» сказав: “Ми зробили всі спроби поговорити про це, я був на зустрічі з Петром Олексійовичем. Тим не менше доки Пацкан керівник УДАРу на на Закарпатті, об’єднання з Балогою не буде”. Нардеп також розповів, що спершу по 72-му округу мав іти Василь Брензович, як представник угорців  від угорців. Але у останній момент його перенесли у список, а на округ пішов Іван Балога…

Зараз, коли «Блок Петра Поршенка» на Закарпатті офіційно відмовився від послуг родини Балог і перейшов під крило місцевого нардепа-УДАРівця Валерія Пацкана, у області цій політсилі прогнозують лідерський результат. За інформацією місцевих політологів, такий висновок випливає з того, що блок Президента Порошенка у краї вже не асоціюють із сумнозвісною родиною Балог, котра вже не тільки набила оскому закарпатцям, але й із року в рік під час виборів підкуповує, тероризує та тримає у страху місцевий електорат.

Відтак із достовірних джерел, наближених до Адміністрації Президента України стало відомо, що уже після виборів Петро Порошенко розглядає Валерія Пацкана, як одного з кандидатів на посаду голови Закарпатської ОДА. Інша справа, чи витримає Пацкан передвиборчий моральний і фізичний тиск родини Балог і чи зуміє встояти від їхніх пропозицій співпраці та обіцянок подальшого «світлого майбутнього»…

Інформаційне Закарпаття   

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *