Закарпатського прикордонника підозрюють у сприянні контрабанди сигарет

прикордонникУчора на Закарпатті в рамках проведення операції «Чисті руки» та протидії контрабандній діяльності на державному кордоні прикордонники внутрішньої та власної безпеки Чопського загону виявили правопорушення, до якого, можливо, причетний співробітник прикордонного відомства.

За попередньою інформацією, що надійшла напередодні, сьогодні вночі прикордонники загону затримали за 150 метрів від кордону громадянина України. Чоловік намагався подолати загороджувальний паркан з 6 пакунками тютюнових виробів. В них було 5 тисяч пачок сигарет з акцизними марками дьюті-фрі.

Під час затримання громадянин чинив опір прикордонному наряду та непокору, намагаючись втекти, однак це йому не вдалося.  В ході подальшого уточнення обставин порушення було встановлено, що до незаконної оборудки з переміщенням контрабандного курива, скоріш за все, причетний військовослужбовець Чопського прикордонного загону.

Зараз ця інформація перевіряється і, у разі її підтвердження, прикордонник буде нести відповідальність згідно чинного законодавства України.

pmg.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *