Закарпатського нардепа Івана Бушка підставили ЗМІ Маркова

Закарпатського нардепа Івана Бушка підставили ЗМІ Маркова

бушкоЗаява нібито від імені народного депутата Івана Бушка щодо невідповідності угоди про асоціацію з ЄС Конституції та законам України, поширена цими вихідними в соцмережах і передрукована навіть таким поважним виданням, як «Українська правда», – це чистої води провокація. Лжезаяву невідомі особи розіслали по всіх редакціях Інтернет-сайтів та інформагентств у суботу, 19 жовтня, з фальшивої поштової скриньки нібито від імені прес-служби нардепа. Про це Іван Бушко в понеділок  повідомив на прес-конференції у прес-центрі «Закарпатської правди».

«У заяві йшлося зокрема й про можливість відбирання мандатів у депутатів від ПР, котрі не підтримують євроінтеграційні ініціативи, до яких записали також і мене. Цікаво, що першим у суботу в другій половині дня цю інформацію поширив одеський сайт політичної партії «Родіна» (його пов’язують із іменем нардепа Ігоря Маркова), а після обіду вже був змонтований відеоролик, у якому посилалися на мою заяву. Якщо взяти до уваги ці моменти та те, що ніяких подібних заяв ні я, ні моя прес-служба не робили, то все це можна розглядати як провокацію особисто проти мене та політичної сили, яка наразі успішно веде політику євроінтеграції. Хто за цим стоїть і яка мета? Думаю, перед Вільнюським саммітом, де розглядатимуть питання підписанням асоціації з ЄС, комусь вигідно розхитувати ситуацію в країні, заявляти, що є незадоволені таким рішенням не лише на сході, а й на заході, дискредитувати партію влади. Тому я хочу чітко наголосити: розтиражована в ЗМІ інформація є грубою брехнею. Щоб  з’ясувати першоджерело, яке її поширило,  я звернувся з відповідною заявою в СБУ й Генпрокуратуру. Вони повинні з’ясувати, хто організував фальсифікацію повідомлення від імені нібито моєї прес-служби. Насправді ж її в мене й нема, є один журналіст, котрий зазвичай допомагає мені, і я виставляю інформацію на Фейсбук, а звідти, хто хоче – бере її», – наголосив Іван Бушко.

Іван Бушко розуміє, що вирахувати винних буде нелегко, фальшиву скриньку можна створити, сидячи в будь-якому кафе, але принаймні, в якому регіоні розпочалася ця провокація – з’ясувати неважко. До речі, за словами нардепа, тієї ж суботи у Вікіпедії теж «підкоригували» його ставлення до євроінтеграції, змінивши позицію з точністю до навпаки. Але там уже з’ясовано, хто переписав сторінку (це мешканець Вінниці).

Щоб зняти всі питання, Іван Бушко ще раз підкреслив: він за євроінтеграцію, вона дасть нам можливість жити за принципами, які працюють у Європі. Для закарпатців зближення має бути особливо вигідним: збільшиться кількість інвестицій, з’являться додаткові робочі місця, зросте середня зарплата, зарубіжні туристи активніше відвідуватимуть наш край. До цього прагне все населення України й до цього однозначно треба йти. Інша річ, що наша держава має врахувати досвід Угорщини та  Словаччини, де великий і середній бізнес практично повністю перебрали на себе транснаціональні компанії, і, укладаючи угоди, захищати на законодавчому рівні національні інтереси.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.