Закарпатські ЗМІ розповсюдили неправдиву інформацію про майже смертельний укус гадюки

Закарпатські ЗМІ розповсюдили неправдиву інформацію про майже смертельний укус гадюки

гадюкаІнформація про укус змії мешканки Берегівського району,  важкий стан потерпілої та відсутність вакцини облетіла більшість інтернет-видань області. Злата Крамар на своїй сторінці фейсбуку  просила про допомогу своїй родичці(https://www.facebook.com/profile.php?id=100011185233359), яка ніби-то потрапила в реанімаційне відділення Берегівської ЦРЛ .

Як повідомили з Берегівської Центральної районної лікарні ані в реанімаційному відділенні, ані в самій лікарні немає пацієнтки з укусами змій.

Також  в.о. директора ЗТ ЦЕМД Анжела БАКІ розповіла що протизміїна вакцина є в наявності в Закарпатському територіальному центрі екстреної медичної допомоги.  У  разі необхідності введення постраждалим протизміїної сироватки медичні заклади її отримують. За останні два тижні жодного повідомлення з районів області про необхідність введення вакцини не надходило.

Наразі, на сторінці фейсбуку автора «сенсації», інформація про ніби-то укус змії зникла…

Окремо звертаємося до представників ЗМІ області – прохання поширювати перевірену інформацію і звертатися за уточненнями безпосередньо до керівників медзакладів, які згадуються в тій чи іншій публікації, районних та міських відділів охорони здоров’я,  департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА,  прес-центру обласного Центру здоров’я.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *