Закарпатські захисники України взяли участь у святковому  військово-патріотичному заході в Києві (фото)

Закарпатські захисники України взяли участь у святковому  військово-патріотичному заході в Києві (фото)

На честь Дня захисника України, 1 листопада ГО “Українська асоціація інвалідів АТО” організувала святковий  військово-патріотичний захід, на якому були присутні представники різних регіонів України.

Захід відбувся в Центральному будинку офіцерів за підтримки Міністерства оборони України, Ради волонтерів при Міністерстві оборони України.

Партнери заходу: Київська міська спілка ветеранів Афганістану та ГО “Славетні епохи України”.

Під час заходу пам’ятними знаками і медалями були нагороджені учасники війни з Росією, волонтери. Виступали сім’ї загиблих та учасники бойових дій на Сході України.

Також відбулася презентація альбому “Час народу” відомого автора та виконавця афганських пісень, офіцеру спецназу, волонтера – В’ячеслава Купрієнко, який виконав пісні, написані на вірші сучасних українських поетів.

Окрім чудових пісень зі сцени прозвучали патріотичні вірші сучасних українських поетів, у виконанні авторів. Цей військо-патріотичний захід залишив лише найтепліші спогади у серцях глядачів, що прийшли у цей вечір до Будинку офіцерів.

Також під час заходу відбувся збір коштів на реабілітацію інвалідів АТО. Всі кошти, зібрані в цей вечір, підуть на потреби бійців, що постраждали під час війни на Сході України.

Закарпаття на заході представляв слухач “генеральського” факультету Національного університету України, підполковник Микола Журавльов.

Детальний фотозвіт на сторінці Української асоціації інвалідів АТО.

/

/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *