Закарпатські вина отримали престижні нагороди у Києві та Каліфорнії

Закарпатські вина отримали престижні нагороди у Києві та Каліфорнії

У рамках восьмого фестивалю вина Kyiv Food and Wine Festival вина Cotnar отримали перші місця за оцінками професійних дегустаторів та аматорів. А вже через кілька днів на одному із найпрестижніших винних конкурсів США вина Cotnar завоювали срібло і бронзу.

Це був уже восьмий Kyiv Food and Wine Festival, напередодні і в рамках якого було проведено «сліпі» дегустації серед експертів (професіоналів та аматорів) з визначення найкращого українського вина фестивалю. У конкурсі взяло участь 11 українських виноробів, які представили 34 вина з усіх винних регіонів України – від великих заводів (8 виноробів) до невеликих сімейних виноробів (3 виноробні). Система оцінки вин – 20-бальна.

Дегустаторів розбили на дві категорії – професійні сомельє і любителі вина. Професійна дегустація пройшла 11 травня в винному барі Like a local’s wine bar. Брали участь сомельє винних барів, президент асоціації сомельє України, винні експерти і представники винних компаній. На аматорську дегустацію було зафіксовано 205 реєстрацій, проводилася безпосередньо на фестивалі.

Результати Cotnar у професійній дегустації:

Білі ординарні вина: 3 місце – Gorobchiki Sauvignon Blanc

Рожеві вина: 1 місце – Gorobchiki Rose.

Результати Cotnar в аматорській дегустації:

Білі ординарні вина: 1 місце – Gorobchiki Sauvignon Blanc, 16,5 бала.

(2 місце – Трімінер Select, Вина Гулієвих, 16,1 …)

Червоні витримані вина: 1 місце – 2013 Cotnar Hills Vineyard Merlot Vintage, 16,3, бали.

(2 місце – Каберне Reserve 2015 – Вина Гулієвих, 15,1; 3 місце – Каберне 2015 – Колоніст, 14, 9)

Обидва вищих бали – 16,5 і 16,3 – у закарпатських Gorobchiki & Cotnar Hills Vineyard!

Одночасно з результатами професійної та аматорської дегустацій Kyiv Food and Wine Festival 2017 прийшло спеціальне повідомлення від міжнародного конкурсу 2017 Pacific Rim, USA:

– Змагання пройшли з чудовим результатом! Вітаємо всіх призерів! Вітаємо Грандчемпіон – виноградник сім’ї Frank, з їх 2013 Napa Valley Cabernet Sauvignon … Але далі – найцікавіше для нас:

– Срібло та Бронза конкурсу, в якому в 2017-му році взяло участь понад 1000 вин від 200 виноробів, які представляють більшість винних регіонів США, Канади, Австралії, Аргентини, Чилі, Франції, Німеччини, Італії, і вперше – Закарпатського регіону України … у Cotnar Hills Vineyard, Ukraine!

Наш закарпатський Cotnar дебютував бронзово-срібним дублем на одному з найбільш представницьких виноробних конкурсах Америки, який заснований ще в 1985-му році (коли на 1 $ можна було купити галон пристойного вина), в місцевості, де і досі зосереджено основне виноробство США (але вино вже набагато дорожче)! Всі ці роки в журі конкурсу – VIP-персони і телеведучі, великі продавці вина і кращі ресторатори, відомі викладачі, сомельє, судді, і найтитулованіші винороби, включаючи засновника – дона Galleano.

Результати конкурсу Pacific Rim впливають на вподобання споживачів і винний бізнес США в цілому, а в Каліфорнії за результатами конкурсу змінюється навіть програма підготовки фахівців-енологів в навчальних закладах! Ну що ж – з інтересом чекаємо американських інтерпретацій нашого Cotnar Hills Vineyard Traminer Gorobchiki, який отримав бронзову медаль, і нашого Cotnar Hills Vineyard Cabernet-Sauvighnon Gorobchiki, що заслужив «срібло» (в категорії вище 10 доларів).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *