Letyshops

Закарпатські та словацькі митники домовились про спільні перевірки

митниця2Тільки в процесі спілкування можна напрацювати правильне рішення. Про це заявив Володимир Колесніков – начальник Закарпатської митниці ДФС вчора, 29 червня 2016 року, в пункті пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке» під час зустрічі з Віліямом Процеком – начальником митного управління Міхаловце.

Під час зустрічі, яка проходила на території України, Володимир Колесніков обговорив із своїм словацьким колегою можливість використовувати словацькі скануючі рентгенустановки, в рамках діючого законодавства.

У розмові керівники дійшли згоди, що це питання має хороші перспективи вирішення, однак його необхідно розглядати в контексті спільного митного контролю. Щоб додати динаміки в його розгляді, українська сторона підготує свої пропозиції та передасть їх суміжній стороні.

Домовились і про офіційний обмін інформацією та взаємодією у напрямку виявлення та боротьби з незаконним переміщенням товарів через митний кордон.

– Українська сторона інформуватиме, у разі підозри, але відсутності підстав для проведення поглибленого митного огляду, Вас, а, Ви, у свою чергу, проводитимете більш прискіпливий огляд товарів чи транспортних засобів, які перетинають кордон, – з такою пропозицією звернувся до свого зарубіжного колеги начальник Закарпатської митниці ДФС.

Таким чином сторони дійшли згоди, що у разі підтвердження підозр – це буде результатом спільної роботи по припиненню порушення законодавства.
ДФС у Закарпатській області

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *