Закарпатські суб’єкти господарювання можуть отримати довідку про відсутність податкового боргу онлайн

Це передбачено у новому порядку видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, який затверджено Міністерством доходів і зборів України.

 

 

Згідно з документом, для отримання такої довідки платнику податків необхідно звернутися з відповідною заявою до органу доходів і зборів за основним місцем свого обліку.

 

 

Після отримання заяви, Міндоходів проводить перевірку наявності або відсутності у платника податкового боргу як за основним місцем обліку, так і за неосновним (платник окремого податку).

 

 

Довідка (або відмова в її наданні) видається безкоштовно в паперовому або електронному вигляді протягом 5 робочих днів від дня отримання такої заяви. Крім того, отримати довідку можна у Центрах обслуговування платників.

 

 

Дійсна довідка протягом 10 календарних днів. Тому у разі необхідності по закінченню 10-денного терміну платнику потрібно повторно ініціювати її видачу.

 

 

Детальніше ознайомитися з наказом Міндоходів, а також із затвердженими формами довідки та заяви можна на веб-порталі Міндоходів за посиланням http://minrd.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/62931.html.

 

 

«Надання високоякісних послуг громадянам та бізнесу, впровадження нових електронних сервісів та підвищення рівня надання послуг, це виконання затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року Стратегічного плану розвитку Міністерства доходів і зборів на 2013—2018 роки», − зазначають в Головному управлінні Міндоходів у Закарпатській області.

 

 

Тож, якщо суб’єкт господарювання хоче скористатись послугою, яку пропонує Міндоходів – отримати довідку про відсутність податкового боргу онлайн, йому необхідно отримати електронний цифровий підпис. Його можна отримати у Акредитованому центрі сертифікації ключів при Головному управлінні Міндоходів у Закарпатській області. З усією необхідною інформацією можна ознайомитись за адресою www.acskidd.gov.ua. Телефон для довідок: (0312) 61-46-41.

 

Головне управління Міндоходів у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.