Закарпатські собаківники представили своїх кращих вихованців на Всеукраїнській виставці мисливських собак

У Києві в столичному Національному комплексі «Експоцентр України» відбулася V Всеукраїнська виставка мисливських собак. Її влаштовують раз на п’ять років. Цьогоріч свої екстер’єрні та робочі якості продемонстрували рекордна для нашої країни – понад 1000 – кількість мисливських собак з різних регіонів нашої держави, а також ближнього і далекого зарубіжжя.

Виставку проводить Федерація мисливського собаківництва України спільно з Українським товариством мисливців та рибалок за підтримки Кінологічної спілки України та Державного агентства лісових ресурсів України.

Оцінити вітчизняних мисливських псів приїхали міжнародні експерти. Кращих визначали в два етапи – спочатку тварин оцінюють за зовнішнім виглядом, а на другому етапі обирають під час проходження бонітувального рингу.

Як розповів учасник собачої бригади з Закарпаття Адальберт Потіш, виставка стає з кожним роком все популярніше:

«З кожним роком виставка стає все більш популярною. Учасники приїжджають насправді зі всіх куточків Закарпаття, тому що ми уважно ставимося, і у нас гідні нагороди, дипломи та призи. Людей це приваблює, можна отримати тут кубок, диплом і поповнити медалями груди своїх вихованців. Виставка собак мисливських порід проводиться з метою популяризації мисливського собаківництва, показу, виявлення та відбору племінних виробників, визначення якості та оцінки поголів’я мисливських собак і, звичайно ж, обміну досвідом серед собаківників. На виставку наша команда з 20 поціновувачів мисливських порід привезла 23 чотирилапих аристократів».

На виставці були представлені дратхари, фокстер’єри, пойнтери, курцхаари, лайки, сеттери, спанієлі і епаньоль бретон. Після закінчення виставки пам’ятними призами нагороджені власники собак в різних вікових групах, а кубками та медалями – власники собак, які отримали звання«Чемпіон виставки».

собаки собаки2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *