Закарпатські школярі змагалися за звання лідера учнівського самоврядування

конкурсУ Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» пройшов фінал обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Я – лідер!». Це вже другий етап змагань, перший проходив у районах, де були обрані найкращі представники учнівського врядування, які 30 квітня на великій сцені палацу змагалися за перемогу.

У конкурсі взяло участь 17 юнаків та дівчат віком від 14 до 16 років. Змагання включало три конкурсні етапи: «візитна картка», де учасники мали презентувати себе, своє життєве кредо, соціальну позицію, діяльність як лідера учнівського самоврядування; «інтелектуальні змагання», у яких учасники знаходили вихід із нестандартних ситуацій, уявляючи себе ведучим, мером чи PR-менеджером; «робота в команді», під час якого журі оцінювало вміння юних лідерів знаходити спільну мову з конкурентами і працювати в колективі.

Організатори зазначають, мета таких конкурсів – підтримка учнівського самоврядування в області, але головним чином це виявлення лідерів, дітей, які на місцях ведуть активну діяльність та мають чітку громадянську позицію. Які прагнуть змін на краще в своєму місті чи селі, районі, області та навіть країні. Разом з тим, такі зустрічі здружують дітей. Об’єднує їх і сприяє вихованню найкращих рис сучасного громадянина обласний учнівський парламент «Нове покоління».

«За останні кілька років учнівське самоврядування в області стало на новий щабель. Молодь стала значно активніша. Ми прагнемо змін, якісних змін. А головне, що в нас це виходить. І коли бачимо результат, то працювати хочеться ще активніше», – наголосила Андріана Галай, президент закарпатського обласного учнівського парламенту «Нове покоління».

Тож за особисті внесок в розвиток учнівського самоврядування області цьогорічні випускники Андріана Галай (м. Хуст), Даніелла Лукач (м. Ужгород), Олександр Фіщук (м. Мукачево), Шаленик Євген (м. Мукачево), Михайло Банга (Берегівський район), Аріна Пацкан (м. Іршава) були нагороджені грамотами Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН».

Усі фіналісти обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Я – лідер!» теж отримали пам’ятні грамоти. А перемогу в підсумку здобув  Антон Гроза з міста Ужгород, друге місце отримала Богдана Буркало з Виноградівщини, а от бронза дісталась Антоніні Заводяк із Воловецького району.

ПАДІЮН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *