Закарпатські рятівники отримали нове водолазне спорядження

Нове водолазне спорядження придбано вперше за останні кілька років для працівників рятувальної служби. На його придбання виділено 100 тисяч гривень з обласного бюджету. Сертифікат на спорядження у п’ятницю, 13 вересня, начальнику територіального управління ДСНС України в Закарпатській області Мирославу Щербею вручив в.о. голови облдержадміністрації Ігор Свищо під час урочистостей з нагоди відзначення Дня рятівника.
рятівник    Також в урочистостях взяли участь заступник голови обласної ради Андрій Сербайло, міський голова м. Ужгород Віктор Погорелов, представники правоохоронних органів.
– День рятівника – свято справжніх чоловіків. Вони завжди першими приходять на допомогу тим, хто потрапив у біду. За час свого існування відомство ефективно вирішувало всі поставлені Президентом завдання, а саме – захист населення від пожеж, природних та техногенних катастроф, – підкреслив Мирослав Щербей.
У свою чергу Ігор Свищо зазначив:
– Кожен день працівники цивільного захисту стають на захист громадян України. Вони завжди там, де потрібна допомога. Тож, дякуємо Вам за самовідданість і за те, що готові в кожну хвилину прийти на допомогу.
Ігор Свищо виконав ще одну приємну місію, вручивши нагороди.  Зокрема, почесними грамотами нагороджені: Василь Баник, Василь Локай, Сергій Мішко, Володимир Немеш, Василь Панкулинець, Юрій Саладь, Віктор Січка, Сергій Хромлюк.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.