Закарпатські русини розпочали міжусобну війну (ДОКУМЕНТ)

Як відомо, закарпатські русини мають три основні центри впливу. Перший це  Віктор Балога з його партією ЄЦ. Він контролює Народну Раду Русинов Закарпаття на чолі з депутатом облради від ЄЦ Євгеном Жупаном та Общество Подкарпатських Русинов на чолі з Ладиславом Лецовичем. Другий напрямок русинства представляє голова Народної Ради Подкарпатської Русі Микола Староста, за ним стоїть його брат, народний депутат від Партії Регіонів Іван Бушко. Третім центром опікуються спецслужби Росії, вони підтримують скандального священника Димитрія Сидора, що представляє Сойм Подкарппатських Русинов і який був засуджений до трьох років позбавлення волі (умовно) за сепаратистські наміри.

Відносини між цими напрямками русинства не є безхмарними, про це свідчить остання заява пробалогівських товариств за підписом Є. Жупана та Л.Лецовича, в якій вони засуджують дії Миколи Старости та відмовляють йому у праві представляти русинський напрямок.

В той час коли двоє чубляться виграє третій, російські спецслужби потирають  руки від задоволення адже місія “миротворців” випаде саме їм.

русини заява

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *