Закарпатські регіонали згодні на люстрацію

деркачУ цьому ключі вартий уваги виступ Степана Деркача, депутата Закарпатської обласної ради. Політик підтримав люстрацію, але за умови, що виводити на чисту воду чиновників почнуть за період з 2004 року й по сьогодні.

Репліка С.Деркача була сприйнята позитивно, оскільки заради об′єктивності це було б справедливо й демократично.

Втім, на сесії виник курйоз за участі голови Хустської райради Василя Губаля, який своїм криком з балкону сесійної зали намагався висловити своє “фе” озвученій обласним депутатом пропозиції. Вочевидь, В.Губалю є що приховувати.

Численні публікації в обласній пресі свідчать про незаконні шляхи збагачення теперішнього очільника Хустської районної ради за рахунок проведення непрозорих тендерів.

Наші джерела стверджують, що у Нижньому Селищі Губаль має пекарню, зареєстровану на зятя. Дуже вдало скористався своєю посадою, почавши завозити хліб у освітні навчальні заклади району. І таких оборудок в активі правдолюбця В.Губаля більш ніж достатньо.

Вам не нагадує це славнозвісну приказку “На злодію й шапка горить”?

Ми попросили депутата облради Степана Деркача дати свою оцінку тим емоційним поривам, які витали у будинку на площі Народній в Ужгороді 26 лютого.

“Як і більшість краян, щиро підтримую люстраційний процес у Закарпатті. Вважаю, що люди повинні активно впливати на тих, кому делегують повноваження представляти свої інтереси у вищих державних органах та в органах місцевого самоврядування. А ті чинуші, які перебуваючи на високих посадах, порушували закон задля власного збагачення, безперечно, мають бути притягнуті до відповідальності.

З подивом зустрів реакцію керманича Хустської райради, якому моя пропозиція люструвати посадовців, починаючи з 2004 року не надто сподобалася. Але більшість колег та присутніх у сесійній залі схвалили таку ідею. Іще одне, заслуговує на увагу пропозиція мого колеги по депутатському корпусу Мирослава Білецького щодо складання депутатських повноважень обласними народними обранцями. Я цього не боюся! Правда, згодом депутати відмовилися від такого рішучого кроку, хоч на початку переважною більшістю готові були це зробити”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *