Закарпатські прикордонники затримали трьох чоловіків у гідрокостюмах на березі р. Тиса

vodolazy2Державна прикордонна служба України у тісній співпраці із правоохоронними органами країн ЄС, що межують з нашою державою, продовжує вживати оперативні заходи з метою протидії протиправній діяльності на держкордоні.

Як приклад, сьогодні в результаті взаємодії українських прикордонників з правоохоронцями Румунії на Закарпатті було не допущено незаконне переправлення через кордон ще однієї партії тютюнових виробів, – інформує прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Отримавши від румунських колег інформацію про можливе здійснення протиправної діяльності, прикордонний наряд від відділу прикордонної служби «Великий Бичків» Мукачівського загону здійснив перевірку берегової відмілини р. Тиса. В результаті перевірки за 25 метрів від кордону було затримано одного громадянина у мокрому одязі, який назвався громадянином Румунії. Невдовзі затримали ще двох осіб у мокрих гідрокостюмах за 50 метрів від кордону. Документів при собі «водолази» не мали, проте повідомили, що є громадянами України.

Про виявлення порушників українські прикордонники негайно повідомили румунських колег, які навпроти місця затримання трьох громадян, знайшли 8 пакунків тютюнових виробів.

Наразі продовжується обмін інформацією та встановлюються всі деталі правопорушення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *