Закарпатські прикордонники затримали 7 нелегальних мігрантів з Непалу, Індії та Бангладешу (ФОТО)

Сьогодні на Закарпатті співробітники Державної прикордонної служби України у двох випадках  виявили групи нелегальних мігрантів, які намагалися незаконно перетнути державний кордон. Зазначимо, що до складу нарядів входили прикордонники строкової служби, які нещодавно поповнили лави прикордонного відомства.

Так, близько другої ночі прикордонний наряд відділу «Вилок» Мукачівського загону, отримавши оперативну інформацію, виявив та затримав трьох чоловіків без документів. Вони стверджували, що є громадянами Індії. Наразі проводяться перевірочні заходи та встановлюються обставини правопорушення.

нелегали5

Також ще 4-х нелегальних мігрантів виявив прикордонний наряд відділу «Косине» цього ж загону. Їх без документів затримали за сто метрів від лінії державного рубежу. З їх слів стало відомо, що один із них є уродженцем Бангладешу, а троє інших – Непалу. Особи порушників та обставини правопорушення наразі з’ясовують.

нелегали6

Зазначимо, що усі виявлені нелегальні мігранти намагалися у незаконний спосіб потрапити до Угорщини, – повідомляє Держприкордонслужба України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *