Закарпатські прикордонники затримали 10 нелегалів з Шрі-Ланки та одного іранця

нелегали3Десятьох вихідців з Шрі-Ланки, які намагались незаконно перетнути державний кордон, затримали вчора прикордонники Мукачівського загону.

Одного з «мандрівників», прикордонний наряд зупинив неподалік від державного рубежу. Згодом під час проведення подальших пошукових заходів прикордонники вивили ще дві групи осіб, без документів. Зі слів затриманих стало відомо, що усі вони є громадянами Шрі-Ланки та мали намір незаконно потрапити на територію однієї з країн Європейського Союзу.

Також вчора,  прикордонники відділу «Ужгород»  Чопського загону затримали громадянина Ірану. Чоловіка наряд зупинив за 100 метрів від державного кордону. Зазначений громадянин теж намагався у незаконний спосіб потрапити до Європи у пошуках кращого життя

Державна прикордонна служба України продовжує вживати комплекс заходів з метою протидії протиправній діяльності на державному кордоні. По всій ділянці кордону проводяться спеціальні операції із залученням силових відомств не тільки нашої держави, а й суміжних країн. Одна з них – «Кордон-2015», основна мета якої – це боротьба з нелегальною міграцією.

Держприкордонслужба України

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *