Закарпатські прикордонники тренувалися налагоджувати взаємини з громадськістю

прикордонники-тренінгЗ 3 по 5 листопада  в Мукачевому відбувся тренінг для офіцерів Чопського і Мукачівського прикордонних загонів, де відпрацьовувалися методики передових європейських країн, спрямовані на зміцнення  позитивного іміджу відділів прикордонної служби (ВПС). Навчання організовано Міжнародною організацією з міграції в рамках фінансованого Сполученими Штатами Америки проекту технічної допомоги.

Протягом трьох днів двадцять заступників начальників ВПС  по роботі з персоналом вивчали досвід іноземних прикордонних структур з налагодження і підтримки взаємин з жителями прикордоння, громадськими організаціями, місцевою владою, засобами масової інформації.

Заняття організували таким чином, щоб офіцери мали смогу не лише прослухати інформацію про те, як правильно організувати співпрацю з різними категоріями населення у прикордонні, а й розробити сценарій „Дня відкритих дверей”, потренуватися  у написанні інформаційних повідомлень, надаванні коментарів для ЗМІ, створенні та підтримці сторінки підрозділу у соціальних мережах.  Офіцерів також навчали правильно поводитися перед камерою, зокрема під час прямих ефірів та зйомок телесюжетів.

– Для фахівців ланки відділу прикордонної служби такі навчальні семінари  мають величезне значення, адже довіра населення прикордоння – незаперечний показник якості нашої роботи, – зазначив  заступник начальника управління  професійної підготовки персоналу  Адміністрації Держприкордонслужби полковник Володимир Соляр. –  Друга важлива складова – поширення практики спілкування із засобами масової інформації, оскільки на сьогодні саме вони формують громадську думку та визначають рівень відкритості і прозорості у роботі правоохоронних структур. Для європейських країн, зокрема Прикордонної варти Республіки Польща, така практика не нова, вони вже давно застосовують різні іміджеві методики у своїй роботі, тож їхній досвід для нас справді неоцінений.  Слід зазначити, що у якості  інструкторів, які проводили тренінг для прикордонників-закарпатців, виступили наші фахівці, що у свою чергу пройшли спеціальний    курс підготовки у Національній академії Держприкордонслужби, організований іноземними спеціалістами, –  підсумував Володимир Соляр.

За результатами навчання прикордонники отримали сертифікати про проходження курсу підвищення кваліфікації і тепер готові до активної співпраці з місцевим населенням та несподіваних запитань журналістів.

Держприкордонслужба України

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *