Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Закарпатські прикордонники долучилися до масштабних антикорупційних заходів

«Викрий корупцію – зупини злочин!». Саме під таким гаслом Державна прикордонна служба України проводить масштабні антикорупційні заходи в органах та підрозділах охорони кордону. До акції з протидії протиправним явищам долучились і в Чопському прикордонному загоні. Керівництво частини організувало для персоналу ряд зустрічей з військовим прокурором та капеланом загону, зборів військовослужбовців та працівників загону. У пунктах пропуску щомісяця проводяться експрес-опитування учасників міжнародного руху щодо якості здійснення прикордонних формальностей та законності дій прикордонних нарядів.

Такі системні заходи дають позитивні результати. З початку року, лише у Чопському загоні зафіксовано понад двадцять випадків відмови військовослужбовців від пропозиції неправомірної вигоди. Відповідно до даних соціологічних опитувань, рівень довіри населення до Держприкордонслужби постійно зростає.

У рамках проведення антикорупційної кампанії, Чопський прикордонний загін запрошує громадськість долучитись до конкурсу дитячих малюнків на тему: «Наша антикорупційна команда». Свої малюнки просимо приносити в управління загону, до найближчих відділів прикордонної служби або ж надсилати за адресою: м.Чоп, вул.Головна, 55а. За результатами конкурсу, найкращі роботи буде відзначено призами та подарунками.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *