Закарпатські прокурори зайнялися піщаним кар’єром

Закарпатські прокурори зайнялися піщаним кар’єром
прокуратураПрокуратурою Мукачівського району розпочато проведення перевірки дотримання вимог земельного, природоохоронного законодавства та законодавства про охорону праці при здійсненні робіт з видобутку корисних копалин та території району.
Як повідомив прокурор Мукачівського району Олег Опішняк: «У зв’язку із суспільним резонансом, який набула ситуація із видобутком піску в с. Горонда Мукачівського району мною ініційовано проведення відповідної перевірки».  
Так, аби з`ясувати чи законно діє підприємство, про яке йшлося у повідомленнях в ЗМІ, залучено спеціалістів Державної інспекції сільського господарства, територіального Управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки і Державної екологічної інспекції у Закарпатській області.
Зокрема, перевірці підлягають питання, що стосуються відповідності площ земельних ділянок, наданих для розробки пісчаних кар’єрів та недопущення самовільного використання земельних ділянок. Крім того, перевірочними діями охоплені питання щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства, а саме законності користування надрами та відповідності вимогам діючого законодавства про охорону праці здійснюваних робіт.
На даний час перевірка з приводу даних фактів триває.
 
 
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *