Закарпатські прокурори притягують до відповідальності лісорубів

лісПрокуратурою Перечинського району, за наслідками проведеної перевірки в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів, розпочато кримінальне провадження відносно посадових осіб філії «Перечинське ЛАГ» ДП «ЗОУЛАГ» за ч.1 ст.367 КК України (службова недбалість), які не забезпечили належного збереження лісів та не вжили достатніх заходів, спрямованих на недопущення самовільних рубок на підконтрольній території, внаслідок чого державі спричинено збитки на суму понад 132 тис. грн.

Аналогічне кримінальне правопорушення виявлено прокуратурою Великоберезнянського району у діяльності філії «Великоберезнянське ЛАГ» ДП «ЗОУЛАГ» – незаконними діями яких державним інтересам заподіяно збитки у розмірі понад 143 тис. грн.

У зв’язку з цим, прокуратурою району до ЄРДР внесено відомості про кримінальне правопорушення за ч.1 ст.367 КК України.

 

Довідка:

ч.1 ст 367 КК України – службова недбалість,  тобто  невиконання  або  неналежне виконання  службовою  особою  своїх  службових  обов’язків   через несумлінне   ставлення   до   них,   що   завдало  істотної  шкоди охоронюваним  законом  правам,  свободам  та   інтересам   окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, – карається штрафом  від   двохсот п’ятдесяти   до   п’ятисот неоподатковуваних   мінімумів   доходів  громадян  або  виправними роботами на строк до двох років,  або обмеженням волі на строк  до трьох  років,  з  позбавленням  права  обіймати  певні  посади  чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

2 Comments

  1. ЦИХ УРОДІВ ЛІСНИКІВ ДАВНО ТРЕБА БУЛО ПОВІСИТИ , ВСЕ ВИРУБАЛИ В ЗАКАРПАТТІ!!!

  2. Треба почати із витоків цього бізнесу, а саме із Балоги В.І., котрий в свій час дав зелену дорогу по нищівній та цинічній вирубці закарпатських лісів. А це наші легені, які уже хронічно хворі. Тому тепер нехай згадає Балога, як заробляв шалені гроші на експорті такої цінної закарпатської деревини. І хто тоді був прокурором, який кришував цей чорний бізнес нашого “царя”-Бенца Ю.Ю. і його чорта вушливого треба до стінки за “доблесний нагляд” за дотриманням законності !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *