Закарпатські профспілки фінансово підтримали учасників подій на Майдані

бухгалтериПрофспілки Закарпаття спільними зусиллями надали фінансову допомогу родинам загиблих і постраждалих на Майдані у столиці Україні – місті Києві у сумі майже 100 тис. грн.

Профспілкові організації працівників освіти і науки (голова обкому профспілки  Тетяна Повханич) перерахували для допомоги сім’ям Небесної Сотні 52,6 тис. грн., в тому числі обласна профорганізація – 15,0 тис. грн., райкоми та міськкоми галузевої  профспілки, профорганізація викладачів та співробітників Ужгородського національного університету  – 37,6 тис. грн.

По 10,0 тис. грн. перерахували на рахунок благодійного фонду для родин героїв  Майдану  облпрофрада (голова Іван Король) та обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я (голова Володимир Турок). Первинні профспілкові організації Закарпатської філії ПАТ «Укртелеком» (голова об’єднаної профорганізації Петро Паук) з різних джерел надали благодійну допомогу  у сумі 9,8 тис. грн., в тому числі 2,1 тис. грн. – адресної допомоги конкретним сім’ям загиблих і постраждалих.

Фінансово підтримали  учасників подій на Майдані і обласні організації профспілок працівників культури, державних установ, торгівлі, громадського харчування та послуг, лісового господарства, лісових галузей, облдирекції УДППЗ «Укрпошта», житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення, споживчої кооперації, машино  – і приладобудування, ряду інших галузей.

Крім того, учасників Майдану  з різних регіонів України прийняли на лікування і оздоровлення санаторії нашого краю. Як повідомила директор Представництва ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» в Закарпатській області Любов Бурак, в оздоровницях  ДП «Клінічний санаторій «Карпати», ДП «Санаторій «Шаян», «Санаторій «Сонячне Закарпаття»,  «Санаторій «Поляна», ДП «Сузір’я» загалом мали можливість оздоровитися 29 учасників Майдану.

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно – гуманітарної роботи  Закарпатської обласної ради профспілок

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *