Закарпатські підприємці просять дозволу працювати і продавати промислові товари у “червоній” зоні карантину

Закарпатські підприємці просять дозволу працювати і продавати промислові товари у “червоній” зоні карантину

Дозволити працювати і продавати промислові групи товарів у період «червоної» зони. З таким проханням сьогодні звернулися закарпатські підприємці до керівництва ОДА.

«Сьогодні держава підтримує підприємців. Ми готові йти назустріч, відстоювати інтереси малого бізнесу, але ми повинні розуміти, що влада передусім турбується про життя і здоров’я людей. Саме зараз нам потрібно об’єднатися й докласти максимум зусиль у нелегкій боротьбі і, нарешті, розірвати цей ланцюг хвороби», – зауважив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської ОДА, зазначив, що Закарпатська область за останні кілька днів має позитивну динаміку щодо ситуації з коронавірусом, але це не привід розслаблятися.

«Не за горами велике свято, після якого медична система області може зазнати значного навантаження. Тому ми маємо працювати на випередження», – додав заступник голови ОДА.

За словами медиків та епідеміологів, на Закарпатті продовжують фіксувати високу смертність від коронавірусної інфекції. Сьогодні – 19 осіб.

У результаті сторони домовилися, що підприємці напрацюють конкретні пропозиції щодо можливої оптимізації їхньої роботи у період встановлених обмежень «червоної» зони.

Все буде опрацьовано і відправлено до КМУ для розгляду та подальшого прийняття рішень.

Влада підтримує підприємців і завжди готова до конструктивного діалогу та співпраці, – повідомили в пресслужбі Закарпатської ОДА


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.