Закарпатські ОВК працюють зі збоями

 15 квітня в Закарпатській області почали роботу 3 окружні виборчі комісії. Ще одна ОВК провела засідання сьогодні. О 17:00 розпочали засідання ОВК № 70 та № 71. Таким чином вимоги статті 26 частини 2 Закону України «Про вибори Президента України» на Закарпатті виконано. Згідно з документом, ОВК мають скласти присягу та почати працювати не пізніш другого дня після їх утворення.овк

ОВК № 69 (центр – м. Ужгород) очолила представниця Н. Королевської Наталія Надиршина. Під час засідання вона усно заявила, що найближчим часом планує скласти свої повноваження у зв’язку з сімейними обставинами. Із 20 членів комісії перше засідання пропустили троє. За інформацією представника ОПОРИ, двох із них скоріш за все замінять, оскільки ці люди в межах Ужгорода не проживають (члени ОВК за квотою кандидатів Д. Яроша та В. Саранова).

В ОВК № 72 (центр – м. Хуст) про своє небажання бути членом ОВК колег поінформував секретар комісії Іван Негря (за квотою кандидата М. Маломужа). Він, а також 4 із 19 членів ОВК проігнорували перше засідання. ОВК № 72 очолив представник кандидата О. Тягнибока Юлія Дякун.

ОВК № 73 (центр – м. Тячів) очолює представник кандидата О. Богомолець – Іван Келемен. На перше засідання з’явились 11 з 19 членів комісії, затверджених ЦВК. Працювати в комісії відмовився секретар комісії Сергій Рабаджи – від кандидата на посаду Президента З. Шкіряка. Поки на цю посаду не буде призначено іншу людину, обов’язки секретаря виконуватиме Олександр Репринцев (за квотою кандидата П. Порошенка). Голова ОВК Іван Келемен на засіданні повідомив, що двоє членів мешкають за межами області розташування комісії – в Києві та Виноградові.

ОВК № 74 (центр – м. Берегово) очолює представник кандидата В. Цушка Михайло Блецкан. Із 20 членів відсутніми на першому засіданні були троє.

Головна мета перших засідань ОВК – скласти присягу її членів та вирішити організаційні питання.

Інформує Громадянська мережа ОПОРА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *