Закарпатські націоналісти змагатимуться за Кубок героїв

Кубок січКубок Молодого Футболу – всеукраїнській чемпіонат серед юнацтва, організований молодими київськими націоналістами з формації «С14».
Суть чемпіонату полягає в наданні молоді можливості для самореалізації та повернення футболу на некомерційну основу.
Отже, основні умови участі в чемпіонаті Кубку Молодого Футболу в тому, що у грі можуть брати участь гравці не доросліше 18-ти років, команди складаються не більш, ніж з 7-ми гравців (граюча команда 4+1, 2-є на заміні), а команда-переможець регіональних змагань отримує путівку на фінал до Києва, за рахунок організаторів, де відбудеться фінальна гра і буде представляти свій регіон.
Націоналісти пропагують здоровий спосіб життя, тому вживання алкоголю та куріння під час турніру заборонені. Порушення цього правила карається дискваліфікацією команди-порушника.
Кубок Молодого Футболу був заснований у 2010 році. Початком стало просте бажання київських націоналістів зробити добру справу . Так і був організований в Києві перший турнір Кубку Молодого Футболу, в якому могла взяти участь будь-яка «дворова» команда підлітків, не будучи належною до жодних спортивних секцій та не сплачуючи за участь жодних матеріальних внесків.
Згодом, провівши кілька локальних турнірів у Києві та Львові, організатори знайшли можливість вийти на всеукраїнський рівень. Було вирішено організувати відбіркові тури в різних кутках України та присвятити турнір в кожному місті герою, який уславив цей край. Так, в Києві на турнірі був присутній нині покійний бойовик ОУН-УПА Володимир Покотило, на честь якого був названий київський відбір.
Наразі турніри вже було проведено в Черкасах, Львові, Києві, Харкові та Чернігові.
В Ужгороді співорганізатором Кубока Молодого Футболу разом з «С14» буде спортивно-патріотичний рух «Карпатська Січ».
На Закарпатському відборі кубок носитиме ім’я керівника ОУН на Закарпатті в 1932-38 роках Юліана Химинця. Юліан є прикладом діяльності українського націоналізму на Закарпатті. Присвятивши все своє життя українському народові він залишився маловідомим для пересічних закарпатців, тому ми вважаємо за потрібне популяризувати ім’я та діяльність визначних діячів не так далекого минулого.
Відбірковий тур в Ужгороді відбудеться 22 вересня в Сторожниці по вулиці Цвітній 2а (штучне поле в клітці). Це є перший Кубок Молодого Футболу в Закарпатській області. Вже зареєстровано 12 команд, навіть є юнаки з Іршави і Великого Березного. Всього має бути представлено 16 команд-учасниць, які і розіграють переможця відбору і вирушать на фінал.
Тому, ми закликаємо всіх молодих закарпатців реєструвати свої команди. Покажемо, що в нашому місті панує дух здорового способу життя, що в нас є спортивне покоління юних українців і, що Ужгород є патріотичним містом, яке поважає своє минуле і героїв!
Тому вперед! Реєстрація команд незабаром закінчиться. Зареєструватись можна за телефоном 099-437-36-86(Тарас), або в соціальній мережі де створено захід турніру http://vk.com/kmf_uzhgorod .


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.