Закарпатські націоналісти жорстко відреагували на намагання угорського “Йоббіка” пропіаритись на теренах Закарпаття (ДОКУМЕНТ)

Закарпатські націоналісти жорстко відреагували на намагання угорського “Йоббіка” пропіаритись на теренах Закарпаття (ДОКУМЕНТ)

Націоналістичні організації Закарпаття зробили жорсткі заяви з приводу відвідин Верецького перевалу представниками угорської політичної партії «Йоббік».

Зокрема, лідер Закарпатського об’єднання “Україна Соборна” Орест Дідух заявив:

Нещодавно в засобах масової інформації було опубліковано інформацію про те, що угорська  шовіністична, пронацистська та сепаратистська політична партія «Йоббік» готує чергову провокацію на Верецькому перевалі.

3 червня 2016 року на Верецькому перевалі угорська шовіністична, пронацистська та сепаратистсьа політична партія «Йоббік»має наміри організовати акцію під назвою “Повернення додому. Угорці на Верецькому перевалі”.

Закарпатське національно-патріотичне об’єднання «Україна Соборна» вже не одноразово підіймало питання щодо вищезазначеної партії і її відверто антиукраїнської діяльності.
Закарпатським об’єднанням “Україна Соборна” було відправлено офіційне звернення до СБУ та МЗС із вимогою вжити необхідних заходів щодо заборони в’їзду на територію України представників угорської шовіністичної, пронацистської та сепаратистської політичної партії «Йоббік»

Партія «Йоббік» відома тим, що своїм головним завданням визначає  створення русинсько-угорської автономії, а надалі –  відділення Закарпаття від України та приєднання області до Угорщини. Представники партії «Йоббік» вільно зазіхають на територіальну  цілісність України, називаючи Закарпаття частиною «Великої Угорщини». Відомо, що партія «Йоббік» має зв’язок із вищим керівництвом країни-окупанта Російською Федерацією, а також терористичними угрупованнями «ДНР» і «ЛНР», що на Сході вбивають наших співвітчизників, зокрема й сотні закарпатців. Відомо також, що представники політичної партії «Йоббік» були як «офіційні спостерігачі» на псевдореферендумі під час анексії українського Криму, на антиконституційних виборах «ДНР» і «ЛНР» на території окупованого Донбасу. За такі дії у жовтні 2015 року Європарламент позбавив недоторканності депутата від Угорщини та представника партії «Йоббік» Белу Ковача, також його звинуватили в шпигунстві проти інститутів ЄС на користь Російської Федерації.

У зв’язку з вищенаведеними фактами координаційний комітет ЗО «Україна Соборна» звернувся до голови Служби безпеки України Василя Сергійовича Грицака та міністра закордонних справ Павла Антоновича Клімкіна з вимогою:

– Визнати діяльність угорської пронацистської політичної партії «Йоббік» недружньою щодо України й такою, що загрожує національній і державній безпеці, а також територіальній цілісності держави України.

– Заборонити в’їзд і перебування на території України, зокрема на Закарпатті, будь-яких офіційних представників та членів угорської сепаратистської політичної партії «Йоббік».

– Ужити заходів щодо профілактики та локалізації на території України, зокрема на Закарпатті, антиукраїнської діяльності з числа громадян України, що є прихильниками та членами угорської пронацистської політичної партії «Йоббік» та проводять за її дорученням антиукраїнську політику.

Громадськість Закарпаття з нетерпінням очікує відповідної реакції та виконання вищезазначених вимог і застосування їх по відношенню до угорської шовіністичної, пронацистської та сепаратистської політичної партії «Йоббік».

Ми, Закарпатське об’єднання “Україна Соборна”, наполегливо рекомендуємо “йоббікам” не відвідувати із недружніми візитами територію нашого Українського, рідного патріотичного Закарпаття!

Прес-служба ЗО «Україна Соборна»

дідух

дідух2

 

Лідер “Карпатської Січі” Тарас Деяк зробив наступну заяву:

Угорські шовіністи з партії Йоббік планують 3 червня провести акцію на Верецькому перевалі під насторожливою назвою “Повернення додому. Угорці на Верецькому перевалі”.

Головним організатором приуроченої до річниці підписання Тріанонського мирного договору 1920 року, є скандально відомий своєю одіозністю давній член “Йоббіку” – Бейло Ковач, який являється депутатом Європарламенту де йому в 2015 році було висунуто підозру в шпигунстві на користь РФ.

Захід є досить популярний на сторінках антиукраїнських ЗМІ в анонсах яких проглядаються натяки на відновлення “Великої Угорщини”, частиною якої мають бути й українські землі. Ажіотажу додало участь не тільки представників угорської меншини та членів “Йоббіку”, а й залучення до акції відомих угорців, наприклад чемпіона світу зі стрільби з традиційного лука на великі дистанції Йожефа Монуша, який своїм виступом намагатиметься символічно “об’єднати Карпатські гори з угорськими землями”.

І хоч офіційна риторика Угорської влади та деяких представників їх нац. меншини на закарпатті залишається “нейтральною”, щодо України (вони вказують, що заходи такого типу зміцнюють дружбу між Україною та угорщиною), тверезо мислячі люди, що слідкують за цією проблемою певний час мусять розуміти, що це лише мирний спосіб втілення своїх імперських амбіцій щодо Закарпаття зі сторони Угорщини.

Одним з головним завданням Карпатської Січі є боротьба з сепаратизмом в Закарпатті, як зі сторони проросійських сепаратистів (представники сепаратиських русинських чи комуністичних об`єднань) так і з подібними “Йоббіку” угорськими шовіністами. З цим завданням ми успішно справляємось з 2011 року, звісно, що зараз сили, а особливо фінанси ворога збільшилися в тричі, але ми за 5 років своєї діяльності разом з побратимами з сусідніх областей зуміли збудувати міцний націоналістичний фронт на Західній Україні, подолати який нашим ворогам буде не під силу.

Якщо на даному заході нами буде помічено ознаки шовінізму щодо української Нації чи сепаратиські гасла та заклики то це буде розглядатись, як пряма загроза цілісності нашої держави та спроба дестабілізувати ситуацію в Закарпатті через маніпулювання на питаннях сторічної давності і буде закликом для нас боротись з діяльністю проугорських рухів на Закарпатті всіма можливими методами.

Слава Нації!
ЛІДЕР КАРПАТСЬКОЇ СІЧІ ТАРАС ДЕЯК

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *