Закарпатські націоналісти готуються до “революції” (фото)

лекція2Однією з основних напрямків діяльності спортивно-патріотичного руху «Карпатська Січ» є культурно-просвітницька діяльність, яка включає в себе проведення лекцій та конференцій різної тематики.
В Ужгороді в будинку “Просвіти” на запрошення «Карпатської Січі», за допомоги київських побратимів з формації  «С14»,  пройшла лекція Ігора Гаркавенка на тему “Консервативна революція, як ідеологія молодості”.
Ігор Гаркавенко – людина, яка заслуговує на повагу не тільки завдяки своєму розуму і здібностям. Він являється тим, хто не лише словом, а й ділом підтримує те, за що боремося і ми.лекція3
Ігор Гаркавенко, як людина освічена і з сформованими поглядами на життя, розповів багато цікавого закарпатській молоді, поєднавши в своєму виступі інформацію про найбільш цікаві рухи ідеології середини 20-го століття. Аналізуючи праці традиціоналістів Еволи і Рене Генона, розповідаючи про особисті сторінки з життя Ернеста Юнгера, розповів про найбільш значимих фігур того часу, та про їхні погляди, діяння. Порівнюючи культури Італії та Німеччини часів фашизму та Третього рейху з однієї сторони та культури Японії тих ж часів виявилось, що в цих цивілізацій, які розвивались незалежно і на такій відстані — стільки спільного.
лекціяРозмова про комунізм, про капіталізм, і про третій, новий шлях, який не вписувався в рамки жодного з попередніх; Поєднання аристократичного духу еліти з народом, аналіз причин поразки країн Осі і ідей, які вони несли, і причин перемоги Комунізму, та ще безліч тем, яких торкнувся автор заставила присутніх перейнятись духом того часу. Часу змін і надії, як нам здається це зараз. Також було сказано про стан речей сьогодні, про можливості змін, революції в світі постмодерну.
Не можливо змінити щось в суспільстві залишившись на рівні середньостатистичного жителя планети. Нажаль багато людей, навіть тих які себе вважають “патріотами”, загубившись в звалці постмодерну не усвідомлюють всієї картини, замикаючись у своїх локальних і тимчасових проблемах.
Висновок — людина сама собі ворог, і лише переборовши свої слабкості можна стати на шлях до надлюдини.
Знання — Сила!


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.