Закарпатські митці презентували виставку картин “Життя в карантині”

Закарпатські митці презентували виставку картин “Життя в карантині”

49 закарпатських художників представили понад півстні своїх картин на виставці «Життя в карантині». Її відкрили 4 травня в галереї “Ужгород”.

Як розказав організатор заходу Микола Шете, відвідувачів на презентації не запрошували. Вони зможуть прийти оглянути експозицію в інші дні.

Владислав Габда намалював картину «Гілка сакури» на початку карантину у березні. Розповів, що хотів передати на полотні контраст розквіту природи та почуттів людей, які переживали пандемію.

«Моя ідея була в тому, щоб передати людям, що настав час задуматися, і жити як ми жили не можна. Настав час радіти природі, берегти її, інакше, все може стати лише темрявою», — сказав художник.

Художник Антон Ковач представив на виставці «Життя без карантину» натюрморт. За словами художника, такий жанр зручний тим, що все, що митець хоче зобразити – є в нього під руками.

«Все, що зображено у моїй роботі, все воно з мого саду. Я маю можливість не ходити на базар за квітами, а свої власні квіти, які мене радують у дворі, використані. Кольорова гама у мене не мінорна, а мажорна така. Я оптиміст: у мене і сонце присутнє, і контрасні кольори, це означає, що життя продовжується».

Організатор виставки Микола Шете розповів, що на виставку людей запрошують приходити в масках та спілкуватися на відстані 1,5-2 метри. Триватиме експозиція в галереї «Ужгород» місяць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *