Закарпатські митники знайшли сховані у причепі 1400 пачок цигарок

контрабанда1

Працівники Закарпатської митниці ДФС спільно із Управлінням СБУ у Закарпатській області припинили спробу незаконного вивезення із України тютюнових виробів.
Так, напередодні, 28 липня 2016 року, на митний пост «Тиса» Закарпатської митниці ДФС заїхав легковий автомобіль «RENAULT TRAFIC» з причепом «САНТЕЙ». Керував транспортним засобом з українською реєстрацією наш співвітчизник.
Для проходження митного контролю водій обрав «червоний коридор», зауваживши працівникам митниці, що жодних, в тому числі прихованих від митного контролю товарів, не переміщує.
В результаті огляду автомобіля та причепа виявлено приховані від митного контролю тютюнові вироби. Зокрема, в причепі виявлено тайник розміром 29х33х105 см, в якому знаходились цигарки в асортименті, вітчизняного виробництва з акцизними марками України. Загальна кількість прихованих від митного контролю тютюнових виробів становить 1420 пачок.

контрабанда2
Таким чином, громадянин вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників). Ці дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч. 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України складено протокол та вилучено: причіп  вартістю понад 72 тис. грн та цигарки на суму майже 31 тис. грн., інформує ДФС у Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *