Закарпатські митники виявили у паливному баці автівки 72 кг тютюну для кальяну (ФОТО)

На митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС припинено незаконне вивезення з України тютюну для куріння кальяну у паливному баку автомобіля. Вивозив тютюн до Угорщини автомобілем «VOLKSWAGEN CADDY» з українською реєстрацією громадянин України.

Формою проходження митного контролю українець обрав «зелений коридор».

При усному опитуванні громадянин заперечив наявність у нього будь-яких товарів, в тому числі тих, що підлягають декларуванню, а також повідомив, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує.

На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, працівники митниці вивели транспортний засіб із загального потоку для проведення поглибленого огляду. Відтак в паливному баку автомобіля митники виявили приховані від митного контролю 72 кг тютюну для куріння кальяну «AL FAKHER» «MOLASSES» іноземного виробництва.

Таким чином, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, з використанням спеціально виготовленого сховища.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, тютюн для куріння кальяну, вартістю 57 554 грн та автомобіль, вартістю 208 205 грн, – вилучено, інформує ДФС у Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *